MENÜ
ANA SAYFA
x

TİHV Ekip Arkadaşları Arıyor

06.08.2014

05 Ağustos 2014

TÜRKİYE İNSAN HAKLARI VAKFI (TİHV)

işkence ve kötü muamelenin ortadan kaldırılması amacıyla 24 yıldır sürdürdüğü faaliyetlerinde

birlikte çalışabilecek

EKİP ARKADAŞLARI ARIYOR!

1990 yılında kurulan Türkiye İnsan Hakları Vakfı (TİHV) işkence ve kötü muamelenin Türkiye ve tüm dünyada ortadan kaldırılması için ulusal ve uluslararası alanda çalışmalar yürüten bir sivil toplum örgütüdür. Bu vizyon çerçevesinde TİHV, işkence görenlere fiziksel – ruhsal – sosyal iyilik hallerine ulaşmaları için tedavi ve rehabilitasyon hizmeti sunar; işkence ve kötü muameleye ilişkin cezasızlıkla baş etmeye yönelik çalışmalar yürütür.

Adana, Ankara, Diyarbakır, İstanbul ve İzmir illerinde işkence görenler için Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezleri bulunan Türkiye İnsan Hakları Vakfı aşağıdaki pozisyon ve merkezler için ekip arkadaşları aramaktadır. Uluslararası ve yerel düzeyde insan hakları sorunları ve tartışmaları hakkında ilgi, deneyim ve bilgi sahibi olmak bu pozisyon için önceliklidir.

  • (Ref:1008) Diyarbakır Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde görevlendirmek üzere Sosyal Hizmet Uzmanı/Sosyal Çalışmacı

Adayların başvurularını elektronik posta yoluyla konu satırına başvurmak istedikleri pozisyonun referans kodunu yazarak özgeçmişleri ve bir niyet mektubunu ekleyerek tihv@tihv.org.tr adresine iletmelerini rica ederiz.

Yapılacak değerlendirme sonucunda uygun görülen adaylar görüşmeye çağırılacaktır.

Yukarıda belirtilen şekilde yapılmayan başvurular kesinlikle değerlendirmeye alınmayacaktır.

Son başvuru tarihi 29 Ağustos 2014, saat 18.00’e kadardır.

Diyarbakır İş ilanı görmek için tıklayınız